6 powodów do kupna basenu ogrodowego

utworzone przez | kwi 23, 2021


Zastanawiasz się po co Ci basen? Zapewne odpowiedź pojawia Ci się, gdy tylko robi się cieplej lub, gdy na publicznym basenie jest tak tłoczno, że odechciewa się do niego wchodzić. Oczywiście póki co baseny publiczne są zamknięte ze względu na pandemię, ale prędzej czy później je otworzą. Co wtedy zrobisz? Będziesz mieć już swój wymarzony basen ogrodowy, w którym przyjemnie się zrelaksujesz czy będziesz skazany na pływalnie publiczne? Być może w decyzji pomoże ci nasze 6 powodów do kupna własnego basenu do ogrodu.

1MAM DUŻY OGRÓD, CZEGOŚ W NIM BRAK

Oczywiście. Nie wydaje Ci się czasem, że czegoś w nim brakuje? Może pojawia Ci się takie przemyślenie w ciepłe lub wręcz upalne dni. Albo, gdy przyjeżdża rodzina czy znajomi z dziećmi i zastanawiasz się jak spędzić z nimi czas na własnym podwórku. Może widziałeś basen ogrodowy u sąsiada i myślisz „może i ja bym sobie taki kupił?”. Po co wiecznie to odkładać skoro własny basen możesz mieć u siebie już za 8 tygodni? Wzbogać estetykę swojego ogrodu, dopełnij swój piękny, przydomowy widok.

2. CHCESZ ZADBAĆ O FORMĘ, ZDROWIE I URODĘ

Wiecznie odkładasz decyzję o zakupie/budowie basenu, ale odkłada Ci się też tłuszcz – szczególnie w czasach pandemii, gdy więcej pracujesz w domu, a ruchu masz znacznie mniej, bo nawet na wakacje średnio jest gdzie wyjechać. Mając przydomowy basen z pewnością zmobilizujesz się do wodnych aktywności. Pływając spalisz więcej kalorii niż biegając, ryzyko przeciążeń i kontuzji jest mniejsze, a zyskuje też Twoja skóra. To szczególnie docenią panie, które martwię się od pojawiający się na ich ciałach cellulit. Zadbaj o swój ogród, zadbajcie o siebie – postawcie na wymarzony basen ogrodowy.

3MASZ DOŚĆ TŁUMÓW NA BASENACH I NA PLAŻACH

Lipiec, sierpień nad wodą. Za normalnych czasów. Kryta pływalnia publiczna albo tłumy na plaży, tłumy w wodzie, tłumy przy stoisku z lodami i napojami chłodzącymi. Masz dość. Zamiast odpocząć i się zrelaksować czujesz narastającą irytację. Jest nonsensowna, bo inni przecież też są tu po to by wypoczywać i zażyć kąpieli w ciepłe dni. Lekiem na to wszystko jest własny basen ogrodowy, w którym to ty będziesz panem i władcą, a Twoja rodzina zazna spokoju, relaksu i prywatności.

4. UWIELBIASZ RODZINNE GRILLE W OGRODZIE!

Polacy uwielbiają grilować, szczególnie, gdy nadchodzi majówka lub po prostu chcą miło spędzić czas odpalając przydomowy grill przed domem lub na działce. A co ma grill do basenu? Po pierwsze będziesz mieć swoje miejsce, w którym spalisz kalorie po częstym smakowaniu grilowych dań. Po drugie grilowanie nad basenem dodaje całej imprezie zupełnie innego, lepszego klimatu. Takie „pool party” z pewnością będzie udane. Niezależnie od tego czy przybędą znajomi, większa rodzina czy po prostu wypoczniesz tak z domownikami.

5MASZ MAŁO CZASU NA WSZYSTKO I NIE MASZ HOBBY.

Uważasz się za osobę zapracowaną, a basen ogrodowy kojarzy Ci się z ciągłymi naprawami, czyszczeniem i tak dalej. Owszem, basen w ogrodzie wymaga od Ciebie systematycznych działań, ale wcale nie jest to tak często jak Ci się wydaje. Poza tym zawsze możesz zatrudnić do tego specjalistów, by zrobili to za Ciebie co jakiś czas. Jeśli jednak sam co jakiś czas zajmiesz się basenem to potraktuj to jako „odskocznię” od pracy – niektórzy lubią majsterkować, inni lubią działać w ogrodzie, może Twoim hobby zostanie Twój basen ogrodowy? Jeśli masz mało czasu to po co Ci więcej zajęć? Zamiast wyjeżdżać na weekend masz swój basen przed domem. Zamiast marudzić w kolejce do publicznej pływalni masz swój basen przed domem. Zamiast słuchać, że dzieci nie mają co robić, masz swój basen przed domem… i ten basen dzieciom dasz. Nie tylko będą zdrowsze, ale i szczęśliwsze, a Ty zyskasz czas odpoczynek (albo więcej pracy).

6UWIELBIASZ PŁYWAĆ, ALE NA PUBLICZNYCH PŁYWALNIACH JESTEŚ…

Chory, bo masz uczulenie na substancje w wodzie. Zirytowany, bo masz tam za mało miejsca (przez tłum). Zawstydzony, bo nie masz takiej budowy ciała jak niektórzy pływacy na basenach. Tak naprawdę mając swój basen w ogrodzie będziesz mieć pewność co do niego wrzucasz z chemii, zaznasz relaksu i 100% prywatności oraz obejdzie się bez tłoku (chyba, że sobie go zaprosisz).

To tylko 6 z wielu znaków, które mówią Ci „Kup basen ogrodowy”. Spełnij marzenia swoje i rodziny. Pomoże Ci w tym Superpools, zamawiając basen na wiosnę, możesz już go mieć w lato!

Nasz katalog

Pobierz nasz katalog lub zamów do domu wersję drukowaną.
Całkowicie bezpłatnie!