Jesienna oferta Superpools – co można kupić w atrakcyjnej cenie?

Zdajemy sobie sprawę, że zakup basenu ogrodowego to kosztowna inwestycja, dlatego wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, proponując ciekawe i atrakcyjne promocje. Na naszym facebookowym profilu niejednokrotnie wspominaliśmy o jesiennej ofercie, w ramach której wybrane modele basenów nabyć można w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Warto zwrócić uwagę na tego typu okazje, ponieważ dzięki nim, łatwiej będzie spełnić marzenie, jakim jest posiadanie własnego, prywatnego kąpieliska, do którego będziemy mieć nieograniczony dostęp. Sprawdźmy więc, wśród jakich modeli warto wybierać, aby… sporo zaoszczędzić!

1. Czym są baseny poliestrowe?

Zanim jednak omówimy poszczególne propozycje, warto krótko opisać rodzaj basenów, o których będzie mowa w poniższych akapitach. W każdym z przypadków mowa bowiem o basenach poliestrowych – czym więc się one charakteryzują? Po pierwsze: są wyjątkowo wytrzymałe i stabilne, co daje nam pewność, że służyć nam będą przez naprawdę długi czas, niezależnie od intensywności ich użytkowania. Po drugie: są odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu niestraszne jest im upalne lato. Po trzecie: wyróżnia je świetna izolacja oraz skrupulatnie przemyślana konstrukcja. I po czwarte: baseny poliestrowe to rozwiązanie w pełni estetyczne i stylowe, tak więc są one nie tylko funkcjonalne, przy okazji pełnią również funkcję dekoracyjną.

2. Basen Royal

Basen o klasycznym, prostokątnym kształcie, posiadający jednak oryginalny, unikatowy design, który idealnie współgra z nowoczesną architekturą. Projekt wyposażony w antypoślizgowe schody oraz półki rekreacyjne, idealnie sprawdzający się zarówno jako basen wewnętrzny, jak i zewnętrzny. Do jego zalet bez zawahania zaliczyć można fakt, że korzystanie z niego jest w stu procentach komfortowe (także dzięki szerokiemu, bezpiecznemu zejściu), całość jest zaś odporna nie tylko na promienie UV, ale także na działanie mrozu oraz na uszkodzenia mechaniczne. Szczegóły, dotyczące basenu, dostępne są na naszej stronie internetowej oraz w naszym katalogu, z którym można zapoznać się pod tym adresem.

2. Basen Enjoy New

Kolejnym basenem, który nabyć można w atrakcyjnej cenie, jest basen Enjoy New. Podkreślić należy, że model ten cieszy się ogromnym powodzeniem wśród osób, które zdecydowały się na zakup prywatnego basenu, głównie ze względu na swój klasyczny kształt – elegancki, stylowy i niebanalny. Podobnie, jak w przypadku serii Royal, także tutaj mamy do czynienia z poliestrem, odpornym na promienie UV i mróz. Co więcej, również w tym przypadku mowa jest o mocnej, niezawodnej konstrukcji, idealnej głębokości oraz pełnej wygodzie użytkowania. Dodać trzeba też, że proponowany zestaw wzbogacony jest o dwie dysze napływowe, skimmer (o jego działaniu pisaliśmy między innymi w tym tekście) oraz piankę poliuretanową, stanowiącą izolację niecki. Więcej na temat tego właśnie modelu znajdziecie na przykład tutaj i tutaj. Zaciekawieni? Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą jesienną ofertą, o której więcej piszemy w tym miejscu. Jeśli natomiast zdecydujecie się na zakup basenu ogrodowego lub wewnętrznego, zapoznajcie się z listą praktycznych dodatków (do których na pewno zalicza się zadaszenie basenowe), ułatwiających ich pielęgnację.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.

Superpools.pl