Patenty na imprezę nad basenem – co zaoferować gościom?

utworzone przez | sty 31, 2018

Kilka dni temu wyjaśnialiśmy na naszym blogu, jak wiele zalet wiąże się z posiadaniem własnego basenu. Wskazywaliśmy wtedy między innymi na fakt, że dzięki temu możemy zapewnić sobie domową fizjoterapię, nie narażając się na dodatkowe koszta, czekanie w kolejkach i różne inne utrudnienia, na jakie możemy się natknąć podczas korzystania z basenów publicznych. Dziś natomiast skupimy się na kolejnym aspekcie, o którym nie można zapominać – domowy i/lub ogrodowy basen to doskonały patent na niepowtarzalne, oryginalne imprezy. Wiemy, że do lata zostało jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz warto pomyśleć o tym, jak spożytkujemy czas w trakcie wolnych weekendów i ciepłych wieczorów. Jeśli posiadamy własny basen poliestrowy, na pewno nie raz zaprosimy znajomych, aby wspólnie z nimi się bawić. Co powinniśmy uwzględnić, aby każdy czuł się dobrze i swobodnie podczas organizowanego przez nas przyjęcia? Jest kilka patentów, dzięki którym unikniemy nudy!

1. Dobra muzyka

Dobra muzyka jest podstawą każdej imprezy. Jeżeli chcemy, aby spotkanie było sympatyczne i zachęcające do wspólnej zabawy, warto przygotować odpowiednią playlistę. Wybierzmy słoneczne, lekkie utwory, które nie będą nachalne. Świetnie sprawdzają się tu takie gatunki, jak r&b, funk, a także soul podszyty delikatną, sączącą się elektroniką. Lepiej zrezygnować z solidnych beatów na rzecz bardziej rozluźniających melodii.

2. Orzeźwiające napoje

Z czym kojarzą się przyjęcia nad basenem? Z zimnymi napojami i kolorowymi słomkami! Postarajmy się więc przygotować takie napoje, które odświeżą naszych gości i dodadzą im energii. Świetnym pomysłem będą więc owocowe koktajle oraz smoothies z dużą ilością lodu. Dobrym rozwiązaniem są także różnego rodzaju lemoniady, albo woda wzbogacona o kawałki soczystych owoców. Chodzi o to, aby było kolorowo, zdrowo i smacznie!

3. Pyszne przekąski

No właśnie – „kolorowo, zdrowo i smacznie”. Hasło to możemy odnieść także do przekąsek i smakołyków, których nie może zabraknąć na imprezie, której jesteśmy organizatorami. Pamiętajmy jednak o tym, że przekąski nie powinny być tłuste i ciężkostrawne – zadbajmy więc o coś lekkiego, co zawsze będzie pod ręką. Na czym warto się skupić? Przede wszystkim na sałatkach, ale także świeżych owocach i warzywach, również grillowanych. To na pewno przypadnie do gustu naszym gościom. Co jeszcze? To proste: dobry humor, którym będziemy zarażać wszystkich dookoła. Nie pozostaje nic innego, jak z niecierpliwością czekać na lato i pierwsze podmuchy gorąca!

Nasz katalog

Pobierz nasz katalog lub zamów do domu wersję drukowaną.
Całkowicie bezpłatnie!